Naprawa szyb samochodowych

Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy punktowych uszkodzeń powierzchni szyby samochodowej. Uszkodzenia takie powstają najczęściej na skutek uderzenia w szybę drobnych elementów, np. kamieni i zwane są potocznie „oczkiem”.

 

Aby takie uszkodzenie można było skutecznie naprawić nie powinno ono być oddalone od krawędzi szyby więcej niż 10cm a sama średnica oczka nie powinna być większa niż 20mm. Oczywiście nie powinno się naprawiać uszkodzeń, które zlokalizowane są w polu widzenia kierowcy a jeżeli odprysków na szybie jest więcej, każdorazowo fachowiec powinien ocenić i podjąć decyzję czy można taki ubytek regenerować.

 

W naszym warsztacie stosujemy nowoczesne technologie i sprawdzone materiały, które gwarantuję wysoką jakość naprawy i przywrócenie wytrzymałości szyby praktycznie do stanu sprzed naprawy.

Do wypełnienia ubytków stosujemy specjalnej masy żywicznej, którą wprowadzamy w miejsce uszkodzone i utwardzamy promieniami UV.

 

Sam proces jest szybki i zajmuje kilkanaście do kilkudziesięciu minut w zależności od zakresu przeprowadzanej regeneracji.

 

Zaletą naprawy szyby jest nie tylko szybki czas jej wykonania ale również koszt, który jest istotnie niższy od ceny jaką należało by zapłacić przy wymianie szyby na nową.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

Montaż i naprawa szyb samochodowych

 

Samochody osobowe, busy, ciężarowe

Wymiana i montaż szyb

sprawdź naszą ofertę

Zadzwoń do nas:

+48 505 14 14 81

Poniżej znajdziesz zakres usług, które świadczymy

 

Możesz się z nami kontaktować się w każdej sprawie związanej z szybami samochodowymi

 

 

Skontaktuj się z nami

Co chciałbyś byśmy dla Ciebie zrobili ?

 

© 2021 by autoszybygdynia.pl

www.ogrodyslupsk.pl

 

Kontakt z nami

Na tym znamy się najlepiej

 

© 2021 by autoszybygdynia.pl

www.ogrodyslupsk.pl